Visegrad-v4.de Podvodný E-shop!

I mistr tesař se někdy utne!

Tohle přísloví platí, teď už také u mě. Jak už z názvu vyplývá stal jsem se zřejmě ne posledním kupujícím co se nechal zlákat falešným E-shopem pod názvem Visegrad-v4.de

E-shop Visegrad-v4.de není po vzhledové stránce nic moc a moc jsem to neřešil, protože jsem už kupoval na ještě horších e-shopech co se týče vzhledu. Moc jsem neřešil ani chybné popisky u zboží, protože což už stane se. Neřešil jsem ani možnosti platby, protože i na jiném e-shopu platím objednané zboží předem. To vše jsem prostě ignoroval a směle se pustil do koupě různých českých výrobků, které prostě v Německu nejsou a jiná možnost si to nechat od někoho známého poslat, nebo koupit online prostě není. Já sice mám jeden e-shop s českým zbožím oblíbený, kde nakupuji pravidelně což mě teď udivuje, proč jsem vůbec lezl na tento podvodný e-shop. Co mě přišlo za pár dnů podezřelé bylo to, že se nic nedělo, jako nějaká zpráva o zásilce, prostě nic ticho po pěšině. No a když už ani po měsíci se nic nedělo, tak jsem prostě v bance zrušil provedenou platbu a hotovo dvacet.

Takže milé dámy a pánové co žijete v Německu a občas si chcete dopřát nějakou tu českou dobrůtku jako třeba Fidorku, nebo Kofolu ruce pryč od tohoto e-shopu!